Žít jako ryba ve vodě

Určitě dáte za pravdu, že každý by s radostí uvítal bohémský život. Jen tak se toulat po světě, žít přítomností a poznávat nové a nečekané situace. Ano, občas to je „přežívaní“ ze dne na den, ale rozhodně to není nuda. Jste-li mladí a bez závazků, jen do toho! Vyrazte s partnerem se podívat do světa. Možná v sobě objevíte svůj skrytý talent.

Do Indie za duchovnem
Když se na svět podíváme z druhé strany, té bohužel horší, tak zjistíme, že neprožíváme jen pocity štěstí, ale i strasti. A právě proto, abychom ze sebe dostali co nejvíce negativní energie a našli cestu sami k sobě, bychom se měli zklidnit a začít meditovat. A kde jinde bychom našli více klidu než právě i Indii? Možná to tak v ulicích nevypadá, ale právě v této zemi je nejvíce chrámů, kde můžete „vypnout.“ Sice na tom není nic lehkého, ale s trochou píle to časem zvládne i amatér.

Zamilujte se!
Jste-li dostatečně vyrovnaní a víte, co od života očekávat, zaleťte si na druhou stanu zeměkoule. A kam přesně? Do země špaget a pizzy! „Buongiorno signorina“, právě vás přivítají místní výborní kuchaři, uměli a také milovníci. Italové jsou známí nejen láskou k jídlu a moderní kuchyni , ale i díky svým vášnivým citům. Ne nadarmo se říká, že někteří partneři mají totiž tak emocionální vztah, že když to přepísknou ve vyměňování svých názorů, tak můžou lítat i talíře či pánvičky.