Chytré hodinky a cesta za štíhlejší postavou

Nedaří se vám zhubnout a jste málo motivovaní k pohybovým aktivitám? Jednou z možností, která by vám mohla pomoci za štíhlejší postavou a více vás k pohybu samotnému motivovat jsou chytre hodinky. Ty zároveň poslouží i jako praktický a designový módní doplněk. A jak vám takové chytré hodinky mohou pomoci? Začít můžete už u nastavení denního limitu ušlé vzdálenosti, který můžete postupně navyšovat a tím se tak více věnovat zdraví prospěšnému pohybu.

hodinky chytré

Nastavte si denní limit

Jednou ze základních funkcí chytrých hodinek je ušlá vzdálenost v krocích a kilometrech. Pro začátek si můžete nastavit třeba jen pár tisíc kroků jako limit, který chcete za den splnit. Hodinky vás následně informují o překročení tohoto vašeho stanoveného cíle. Postupně si můžete stanovit cíl třeba 10 tisíc kroků nebo i více, to už je na vás. Můžete si i zpětně zjistit, jak jste na tom s průměrnou ušlou vzdáleností a jak si stojíte ve vašich aktivitách. Díky aplikaci v mobilním telefonu a jeho propojením s chytrými hodinkami máte váš pohyb chytře pod kontrolou.

bílé hodinky

Oblíbené pohybové aktivity pod kontrolou

Oblíbili jste si běh, jízdu na kole, plavání nebo jezdíte raději doma na rotopedu? Všechny tyto aktivity můžete mít nyní více pod kontrolou. Zjistíte tak jak dlouho jste opravdu cvičili, kolik jste spálili kalorií a jaký jste měli během cvičení tep. Do historie se vám také uložení, kolikrát jste absolvovali cvičení v minulém týdnu nebo měsíci. O vašich pohybových aktivitách tak máte perfektní přehled.

Pokroky, zlepšení a více motivů do dalších aktivit

Chybí vám motivace? Už nebude. Díky historii aktivit a chytrým hodinkám můžete snadno sledovat vaše pokroky, zlepšení a motivovat se tak do dalších kilometrů nebo i k jiné aktivitě. Mějte váš oblíbený sport více pod kontrolou a objevte kouzlo zdraví prospěšného pohybu.

Nezařazené